Viscus team

Viscus team består av välutbildade personliga tränare, massörer, terapeuter m.m. Nedan hittar du kort information om dem. Klicka dig in på respektive person för mer detaljer.

Viscusianer Göteborg

Viscusianer Stockholm

Viscusianer Södertälje

Ledningsgrupp

Johan Hallenby

Verkställande Direktör
+46 735 07 07 07
johan.hallenby@viscus.se

Jonathan Freyschuss

Operativ chef med ekonomiskt ansvar
+46 737 02 04 47
jonathan.freyschuss@viscus.se

Stina Magnusson

Marknadschef
+46 704 79 96 31
stina.magnusson@viscus.se

Styrelse

Johan Hallenby

Grundare &
Styrelseordförande
+46 735 07 07 07
johan.hallenby@viscus.se

Niklas Nilsson

Medgrundare & styrelseledamot
+46 708 25 66 39
niklas.nilsson@viscus.se

Sten-Lövrup-Jurist-Viscus
Sten Lövrup

Medgrundare & styrelseledamot
+46 739 06 20 98
sten.lovrup@viscus.se

Magnus Valentin

Investerare
magnus@valentinkonsult.se

Henrik Botha

Investerare
henrik.botha@matting.se

Investerare och Rådgivare

Staffan Ingeborn

Mentor till VD & Rådgivare till styrelsen
staffan.ingeborn@innkap.se

Magnus Valentin

Investerare
magnus@valentinkonsult.se

Stefan Björk

Investerare
Stefan.Bjork@greencarrier.com

Henrik Botha

Investerare
henrik.botha@matting.se